Prekių grąžinimas

 

Nenaudota, nepatikusi prekė savo originalioje pakuotėje gali būti grąžinama per 14 dienų, pakeista į kitą prekę ar kitą dydį.

 

Sąlygos, norint grąžinti prekes:

  1. Apie grąžinimą per 14 dienų informuokite mus el. paštu adamoniene.vida@gmail.com (pateikiant užsakymo numerį) ir mes susisiekę su Jumis aptarsime kaip bus vykdomas grąžinimas;
  2. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  3. Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  4. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos - nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (grąžinant nekokybišką prekę, šis punktas netaikomas);
  5. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  6. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą;
  7. Prekės siuntimo, grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas;
  8. Atliekant pinigų grąžinimą tarptautiniu bankiniu pavedimu, bankų komisinius mokesčius apmoka pirkėjas;
  9. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami 14 dienų laikotarpyje.

 

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Jeigu Jūs įsigijote nekokybiškas, su defektais prekes arba gavote prekes, kurių Jūs neužsakėte, jas privalome pakeisti arba grąžinti pinigus.

Dėl nekokybiškų prekių galima kreiptis per 14 dienų.

Prekių pristatymo išlaidas kompensuojame.

 

Gavus prekes įvertinsime jų kokybę ir grąžinsime už prekes sumokėtus pinigus.

family-toddler-hapy-happy-160688
31
Toys_Teddy_bear_Bowknot_Sitting_520197_1228x1024

Prekių garantijos

Pardavėjas neatsako už tai, jei Parduotuvėje esančios Prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realių šių Prekių savybių dėl Pirkėjo naudojamų ryšio priemonių perteikiamo vaizdo ypatybių.

 

Pardavėjas neatsakingas už Prekių kokybės pablogėjimą, jei Pirkėjas ar kiti asmenys, kuriems Pirkėjas perdavė Prekes, jas naudojo ne tiems tikslams, kuriems tokios Prekės yra paprastai naudojamos, nesilaikė instrukcijose nurodytų reikalavimų, pažeidė Prekių transportavimo, laikymo, naudojimo ir / ar sandėliavimo taisykles, taip pat, jeigu matomi Prekių įpakavimo ar kiti išoriniai defektai, raštu neaptarti Prekių perdavimo metu ar Prekių kokybės pablogėjimas yra sukeltas Pirkėjo ar kitų asmenų, kuriems Pirkėjas pardavė Prekes, veiksmų.